
Бершадська громада приймала у себе районні (зональні) змагання серед збірних команд територіальних громад Гайсинського району.
15 команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти з Гайсинської, Дашівської, Джулинської, Краснопільської, Ладижинської, Ободівської, Тростянецької, Чечельницької територіальних громад об’єднала учнівська Гімназіада.
Команди були розділені на 4 групи. Дві групи змагалися у спортивних залах Бершадського ЗЗСО І-ІІІ ст №3, Одна група в Поташнянському закладі та одна група у спортивному залі нашого ліцею! В нашому ліцеї змагалися команди дівчат з Дашіва, Ободівки та команда Бершадської громади. Збірна команда Бершадської громади формувалася на базі Флоринського ЗЗСО.
До складу команди потрапити також волейболістки нашого ліцею:
1.Паламарчук Софія.
2. Білокінь Софія.
3. Герасимчук Анастасія.
4. Паламарчук Леся.
5. Кучерява ВІкторія.
Суддями у нашій групі були;
1. Оперчук О.Г. - вчитель фізкультури Бершадського ліцею №1 імені Анатолія Матвієнка.
2. Ківак В.В. - вчитель фізкультури Флоринського ЗЗСО.
Гладунчик Н.В та Рибак Є.С були суддями в групах, які змагалися в Бершадському ЗЗСО №3. Бершадчанки у своїй групі за вихід до фіналу боролися з сильними суперницями Дашіва та Ободівки. Отримавши нелегку перемогу наші волейболістки таки вийшли до фіналу, який відбувся у спортивній залі Бершадського ЗЗСО №3.
Другий претендент на ПЕРШЕ місце у цих змаганнях був досить сильний! Це волейболістки з Гайсина. Команда сильна, досвідчена, вольова та амбіційна! Наші дівчата поступилася своїм суперницям у фіналі та посіли ДРУГЕ почесне місце з волейболу в Гімназіаді учнів ЗЗСО та ОЗЗСО Гайсинського району!
ВІТАЄМО ЇХ З ВИСОКИМ РЕЗУЛЬТАТОМ!!! Наші волейболістки отримали неоціненний досвід, граючи на такому високому рівні з такими сильними суперницями! Дякуємо за можливість змагатися нашим героїчним воїнам ЗСУ!!!